PIOTR – założyciel zespołu i jego administrator. Kontaktując się z zespołem na pewno traficie w jego ręce. W zespole zajmuje się nadawaniem rytmu każdej piosence grając na instrumentach perkusyjnych.

Swoją karierę rozpoczął w wieku 15 lat grając w różnych zespołach okolicznościowych zdobywając bogate doświadczenie sceniczne. Grę na perkusji ma po prostu w genach. Choć samouk to niejeden absolwent szkoły muzycznej mógłby pozazdrościć jego umiejętności. Krótko mówiąc: zwariowany perkusista, który ciągle wymyśla nowe rytmy i przy którym muzyka nabiera prawdziwej dynamiki. Energia i serce, którą wkłada w granie udzielają się wszystkim wokół.

Sprzęt jaki posiada to elektroniczna YAMAHA oparta na module DTX502 wraz z akustycznymi talerzami Zildjan Gen pracującymi na dedykowanym module brzmieniowym oraz akustyczna YAMAHA z własnymi przeróbkami.

ARTUR – w zespole zajmuje się wypełnianiem najniższych częstotliwości naszych utworów czyli krótko mówiąc grą na gitarze basowej.

Przygodę z instrumentem rozpoczął w wieku 14 lat. Grał w różnych formacjach muzycznych zdobywając bogaty bagaż doświadczeń. Jest świetnym basistą jakich brak w regionie, jego umiejętności gry na basie stoją na bardzo wysokim poziomie. Razem z Piotrkiem tworzy serce zespołu.

Gitara Artura to stylowy SIRE MARCUS MILLER V7. Dzięki niej podczas występu usłyszycie Państwo miły, miękki  jak i również strzelisty bas czy ostry klang. Dodatkowo Artur używa wzmacniacza basowego  marki MARKBASS LITTLE MARK oraz kolumny basowej MARKBASS TRAVELLER 102P  . Podczas biesiad za stołami Artur gra na tamburynie.

KASIA – piękniejsza część naszego zespołu i najlepsza wokalistka pod słońcem. Ma piękny i czysty głos. Zachwyca nim nie tylko zapatrzonych w nią mężczyzn.

Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła już w wieku 4 lat. Brała udział w wielu przeglądach i konkursach wokalnych takich jak Karaoke Summer Festival czy Świętokrzyskie Gwiazdy Śpiewają wychodząc z nich zwycięsko. Kasia potrafi zaśpiewać wszystko. Od ostrych, rockowych numerów po delikatne, ballady i przytulańce. Pożałujecie, jeśli jej nie posłuchacie.